Про компанію - компанія Nerex
close button
+380 44 390 0474

Пн-Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-16:45

Каталог продукції

Написати директору

Про КОМПАНІЇ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Консультування кращих фахівців

 • Пропонуємо проектні роботи

 • Постачання і монтаж обладнання

 • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування

 • Професійна відповідальність

НАШ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ

КЛІЄНТ МИ
 • Встановлює вимоги
 • Підбираємо продукцію відповідно до них
 • Вибирає ціновий діапазон
 • Шукаємо оптимальне рішення в даній ціновій категорії
 • Озвучення зручний час доставки
 • Наші курєри своєчасно доставлять продукцію
 • Потребує обслуговуванні системи
 • Забезпечуємо оперативне вирішення проблеми

Компанія NEREX була створена в 2008 році групою фахівців в області водопідготовки та водоочищення. Уже понад 12 років провідні вітчизняні підприємства і приватні замовники довіряють нам виробництво фільтрів для води, постачання, монтаж і проектування установок водопідготовки.

Ми є одним з провідних виробників готового обладнання на українському ринку фільтрів для очищення води. Обєднавши академічні знання і практичний досвід висококласних фахівців, ми готові запропонувати максимально повний перелік послуг і великий вибір обладнання власного виробництва.

Пропонуємо повний спектр мембранних технологій для отримання води заданої якості. Ми є виробником установок зворотного осмосу, фільтрів для води, обладнання для водопідготовки, здійснюємо інжиніринг та виконуємо проекти «під ключ».

В компанії налагоджено серійне виробництво фильтро зворотного осмосу, ультрафільтрації, напірної фільтрації, іонного обміну і новинку на ринку - комбіновані установки EVO. У найближчому майбутньому ми будемо раді запропонувати вам нові продукти і розширимо лінійку установок ультрафільтрації та комбінованих установок EVO.

Компанія NEREX ТМ в період з 2008 по 2011 року розробила технічні умови на встановлення водопідготовки ТУ У 29.2-31875023-001: 2011. Технічні умови погоджені - Держспоживстандартом України, Міністерством охорони здоровя України та Головним управлінням Держтехногенбезпеки України. Вся продукція вироблена згідно ТУ У 29.2-31875023-001: 2011 має сертифікат відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Будучи незалежним виробником фільтрів для очищення, ми не змагаємося з існуючими монтажними та інжиніринговими компаніями. Ми лише пропонуємо нашим клієнтам оптимальну по вартості продукцію найвищої технічного рівня. Працюючи з нашими партнерами, ми пропонуємо однакові знижки, що залежать тільки від обсягів закупівлі. Компанія NEREX не працює з перекупниками, а продає продукцію тільки спеціалізованим монтажним організаціям, які займаються установкою і обслуговуванням устаткування. Ми робимо все можливе, щоб якість нашої продукції стало головним аргументом для довгострокових партнерських відносин з нашими клієнтами.

СЕРТИФІКАТИ NEREX

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

Сертифікат

close button

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

реєстрація

Зворотній дзвінок

ПЕРСoНАЛЬНІ ДАНІ

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

підібрати систему

Готові рішення

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

1