Гарантія та сервіс - компанія Nerex
close button
+380 44 390 0474

Пн-Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-16:45

Каталог продукції

Написати директору

ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

Комплексна гарантія до 2 років!

Комплексна гарантія до 2 років!

Тепер у вас буде 2 роки гарантії! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу.

Тепер у вас буде 2 років гарантії та навіть більше! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу. Тепер у вас буде 2 років гарантії та навіть більше! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу. Тепер у вас буде 2 років гарантії та навіть більше! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу. Тепер у вас буде 2 років гарантії та навіть більше! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу.

Тепер у вас буде 2 років гарантії та навіть більше! На будь-яке обладнання, без доплат і прихованих платежів, все чесно. Ви купуєте фільтр, а ми гарантуємо його бездоганну роботу.

Обмін і повернення

Обмін і повернення

Протягом 14 днів повертаємо і обмінюємо товар, якщо товар не був у експлуатації, а комплект не розпаковані.Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені.

Протягом 14 днів повертаємо і обмінюємо товар, якщо товар не був у експлуатації, а комплект не розпаковані. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися довольни.Без проблем повертаємо і обмінюємо товар у чотириденний строк, якщо товар не був у експлуатації, а комплект не розпаковані. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені.

Без проблем повертаємо і обмінюємо товар у чотириденний строк, якщо товар не був у експлуатації, а комплект не розпаковані. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися довольни.Без проблем повертаємо і обмінюємо товар у чотириденний строк, якщо товар не був у експлуатації, а комплект не розпаковані. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені.

Гарантія на мембрани на 12 місяці

Гарантія на мембрани на 12 місяці

Умови надання гарантії на мембрани Toray і CSM від компанії NEREX за посиланням

У вас виникли питання?

Ми обовязково Вам допоможемо!

КОНТАКТИ З НАМИ
close button

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

реєстрація

Зворотній дзвінок

ПЕРСoНАЛЬНІ ДАНІ

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

підібрати систему

Готові рішення

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

1