NEREX
close button

Каталог продукції

Написати директору

Промислові фільтри для води

Промислові фільтри для води

Промислові фільтри для води компанії «Нерекс» - це обладнання найвищої якості від виробника, без посередників і націнок.

Будь-якому житловому будинку та котеджу, різним підприємствам і котельним необхідно здійснювати очищення води.

Компанія «Нерекс» вирішує завдання промисловості в секторі: теплоенергетиці, харчової промисловості, муніципального будівництва, фармацевтичної промисловості, хімічної промисловості та сільського господарства.

Наше обладнання працює на заводах, теплостанціях, для поливу культур, і приватного бізнесу - для вирішення цього завдання з урахуванням вихідної якості води та необхідних показників на виході.

Ви знайдете у нас все, що вам потрібно:

  • промисловий зворотний осмос,
  • механічне очищення води,
  • адсорбційна очистка води,
  • знезалізнення води,
  • пом'якшення води,
  • ультрафільтрація.

Водопідготовка - це не розкіш, а життєва необхідність.

Підземні води забруднені розчиненим у воді залізом, солями кальцію і магнію, різними механічними домішками і органічними сполуками.

Вода, яка надходить по централізованій системі водопостачання також залишає бажати кращого: механічні домішки, солі алюмінію та важких металів, хлор і його сполуки, жорсткість - таку воду тільки умовно можна вважати придатною до вживання.

Водопідготовка для котеджів і будинку - це турбота про здоров'я його мешканців, захист інженерних комунікацій, сантехніки та водонагрівальних елементів різної техніки.

Промислові системи очищення води для котельного, теплообмінного і технологічного обладнання - це збільшення терміну служби обладнання, збільшення тепловіддачі, економія на ремонті устаткування, усунення простоїв, а значить - збільшення рентабельності, що вказує на повну окупність установки.

Для підприємств, в яких вода - вихідна сировина у виробництві: виробництво бутильованої води, напоїв, пива, лікеро-горілчаної продукції, лакофарбової продукції, промислові фільтри води - це очищена вода, яка є гарантом якості продукції, а значить і ефективності роботи підприємства.

До ваших послуг наш багаторічний досвід. Успішне вирішення завдань різної складності, пов'язаних з водопідготовкою та стічними водами, виконані проекти - ось підтвердження високого рівня професійних навичок наших фахівців.

До ваших послуг наш багаторічний досвід. Успішне вирішення завдань різної складності, пов'язаних з водопідготовкою та стічними водами, виконані проекти - ось підтвердження високого рівня професійних навичок наших фахівців.

Продукція компанії «Нерекс»

1. Системи зворотного осмосу - демінералізація і глибоке очищення води від більшості відомих забруднень.

2. Системи ультрафільтрації - очищення води з відкритих водойм і річок.

3. Промислові системи фільтрації - очищення великих обсягів води.

4. Головне призначення системи – це зниження жорсткості води; спеціальні наповнювачі фільтрів забезпечують комплексну очистку води та можуть видаляти з неї залізо, нітрати, нітрити, сульфати, амоній, солі важких металів і органічні сполуки.

5. Система фільтрації - механічна очистка води, видалення піску, суспензій, іржі, колоїдних речовин.

6. Системи знезалізнення - видалення сполук заліза, марганцю, сірководню.

7. Системи адсорбції - видалення залишкового хлору і поліпшення органолептичних властивостей води: усунення присмаку, запаху, кольоровості.

промышленный обратный осмос комбинированная установка

Ми пропонуємо повний комплекс послуг:

- консультування кращих фахівців,

- проектні роботи,

- поставку та монтаж обладнання,

- гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.

На всіх етапах робіт ми гарантуємо високу якість і професійну відповідальність.

Компанія «Нерекс» - це розробник, виробник і продавець своєї продукції, тому ми раді запропонувати вам обладнання за вартістю без націнки посередників. Ви можете завантажити прайс і переконатися, що ціна на наше обладнання нижче вартості продукції більшості компаній.

Ми цінуємо кожного клієнта і наше завдання - допомогти вам зробити правильний вибір системи очищення води та водопідготовки, з урахуванням всіх ваших побажань.

nerex authorization

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

nerex registration

реєстрація

Зворотній дзвінок

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

minus 1 plus