Промисловий зворотний осмос, промисловий осмос, комерційний осмос - блог компанії Nerex
close button
+380 44 390 0474

Пн-Чт 09:00-18:00
Пт 09:00-16:45

Каталог продукції

Написати директору

Промисловий зворотний осмос, промисловий осмос, комерційний осмос

Промисловий зворотний осмос, промисловий осмос, комерційний осмос

   В даний час надзвичайно актуальна проблема очистки води, яка використовується для побутових та промислових цілей, від різноманітних забруднень. Одним з ефективних методів очистки води від небажаних домішок і включень є технологія зворотного осмосу.

   Застосування технології промислового осмосу дозволяє видалити з води не тільки найдрібніші механічні суспензії і золі, а й переважну більшість органічних забруднень, в тому числі різних мікробів і бактерій. Одночасно з процесом очищення виконується демінералізація (знесолення) води. В результаті залишковий солевміст води, як правило, не перевищує 1-3% від початкової кількості.

   Після очищення зворотноосмотичною мембраною вода, вільна від механічних і органічних забруднень, має назву пермеат. Така висока ефективність очищення можлива завдяки напірному пропусканню води через напівпроникну зворотноосмотичну мембрану, діаметр фільтраційних пір якої становить приблизно 0,5 нанометра.

   Процес зворотного осмосу на сьогоднішній день не тільки добре вивчений і докладно описаний в різній науковій літературі, але багато разів випробуваний на практиці, тому промисловий зворотний осмос або, його ще називають комерційний осмос, є абсолютно надійною технологією.

   Використання технології зворотного осмосу дозволило створити автоматизовані промислові системи зворотного осмосу, що представляють комерційний інтерес для підприємств, що здійснюють підготовку води, яка використовується для виробництва якісної продукції.

   Промислові системи зворотного осмосу компанії «Нерекс» - це повністю укомплектовані технологічні апарати, які готові до установки і експлуатації. Після розміщення обладнання фахівці підключають його до електромережі, водопроводу, каналізаційним трубопроводам і налагоджують відбір пермеата. Всі ці роботи виконуються в найкоротші терміни.

Промисловий осмос включає:

- кілька зворотноосмотичних мембран, поміщених в спеціальний мембранотримач,

- фільтр попереднього очищення вихідної води (префільтр) з рейтингом фільтрації 5 мкм і менше,

- напірний насос високого тиску (до 2,0 МПа),

- трубну обв'язку, яка несе раму і комплект пускозахистної апаратури, контрольно-вимірювальні прилади і апаратуру.

Управляє роботою установки спеціально призначений для цього контролер, за програмою, яка була встановлена оператором.

close button

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

реєстрація

Зворотній дзвінок

ПЕРСoНАЛЬНІ ДАНІ

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

підібрати систему

Готові рішення

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

1