NEREX
close button

Каталог продукції

Написати директору

Система ХВО - зворотній осмос

Система ХВО - зворотній осмос

Вода з-під крана, з артезіанської свердловини або природного водоймища, з огляду на якість вихідної води сьогодні, вимагає певної водопідготовки. Вибір способів фільтрації і водоочищення в даний час, не проблема, пропозицій чимало, від примітивної механічної обробки, до використання нанотехнологій. Індивідуальний підхід, консультація з фахівцями, допоможе уникнути помилок у виборі системи очищення.

Хімічна водопідготовка (ХВО) - один з основних способів водоочистки.

В результаті використання ХВО, досягається гарантований ефект від застосування саме цього методу, для багатьох галузей промисловості.

Принцип системи ХВО - процес обробки вихідної води за допомогою хімічних речовин. Головна мета при встановленні ХВО:

- видалення механічних домішок;

- знезараження (видалення шкідливих мікроорганізмів і хвороботворних бактерій);

- пом'якшення (вплив на катіони жорсткості);

- знесолення (нейтралізація кремнію і заліза);

- корекція рівня кислотності.

- деаерація.

Процес водопідготовки, звичайно досить складна й витратна справа, тому проектування на об'єкті установки системи ХВО, здійснюється з урахуванням мінімальних витрат на певний технологічний процес, без додаткових витрат на необов'язкові етапи водопідготовки на даному підприємстві.

Проектовані системи ХВО, повинні відповідати обсягам виробництва, режиму роботи, з урахуванням необхідності попередньої механічної фільтрації.

Існують конкретні вимоги до складу води, яка використовується як теплоносій в промисловості і теплоенергетиці. Спеціальна обробка за допомогою фільтрів ХВО, дозволяє отримати потрібну якість води на виході, використовуваної в оборотних системах водопостачання, циркуляції, охолодження, нагрівання.

Системи ХВО користуються попитом в енергетичній галузі, в обслуговуванні промислового і котельного обладнання, в роботі теплових мереж.

Установка ХВО в котельних, повинна витримувати певні вимоги до якості підготовленої води, як в будь-якому виробництві і технологічному процесі, тут є своя специфіка водопідготовки, так наприклад, в харчовій промисловості, в залежності від специфіки, вимоги до складу підготовленої води, не такі жорсткі як в роботі котелень і теплових мереж.

Водопідготовка котелень - це обов'язковий технологічний процес. Завдання ХВО для котелень, профілактика нашарування мінералів на внутрішній поверхні теплообмінників, котлів і трубопроводів теплових станцій.

ХВО котельної запобігає утворенню накипу, корозії і інших відкладень, експлуатація водоочисних систем дозволяє підвищити ефективність роботи котельні та теплових мереж.

Масштабні втрати потужності при експлуатації водогрійних котлів без попереднього ХВО, мають руйнівну дію відкладень, які впливає на всі функції, і етапи роботи котельні, аж до блокування, через утворення корозії і закупорки внутрішніх механізмів.

Своєчасно впроваджена система ХВО на виробництві, це в першу чергу економічно вигідний проект, тільки зниження електроспоживання від 30% до 50%, близько 20-30% зменшується витрата води, термін експлуатації котельного обладнання збільшується в 2-3 рази.

На вибір обладнання ХВО котельні, як правило, впливає вид котлів, наприклад, для парових застосовуються реагенти, електродеіонізація, зворотній осмос, для водогрійних магнітна й електромагнітна обробка, пом'якшення. Вода для обслуговування котлів проходить обов'язкову процедуру очищення: механічна фільтрація; пом'якшення (Na-катіон); декарбонізація.

Щоб врахувати всі можливі варіанти встановлення системи ХВО на Вашому об'єкті, компанія «Нерекс» надає професійну консультацію, розробку проекту, підготовку і встановлення системи ХВО для ефективної роботи вашого виробництва.

nerex authorization

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

nerex registration

реєстрація

Зворотній дзвінок

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

minus 1 plus