NEREX
close button

Каталог продукції

Написати директору

Системи очищення питної води з свердловин і колодязів.

Системи очищення питної води з свердловин і колодязів.

Не буде перебільшенням сказати про величезний вплив на здоров'я людини якості вживаної води. Про те, що людина на 80% складається з води, і вона найбільш життєво важлива складова для нормального функціонування людського організму, відома всім істина.

Іноді характерною особливістю того чи іншого регіону є склад вихідної води видобутої з поверхневих джерел і артезіанських свердловин.

Як правило, простежується зв'язок, якість води - якість життя, тенденція до певних проблем зі здоров'ям у місцевого населення. Сподіватися на центральне водопостачання не варто, механічна фільтрація від твердих домішок і хлорування, не дає 100% результату безпеки споживаної води. Якість водопровідної води дозволяє використовувати її тільки в господарських цілях, хоча і тут є неприємний момент, поява накипу на електроприладах, зменшення терміну експлуатації сантехніки, пральних машин. Системи очищення води для будинку передбачають можливість отримання чистої води, якість якої задовольняє будь-які потреби споживачів.

Система очищення питної води з кожним роком стає все більш популярною, що сприяє удосконаленню фільтрів і обладнання. Сучасна система очищення води складається з декількох ступенів, і дозволяє отримати необхідну якість води на виході, її відрізняє зручність в експлуатації, компактність і економічна доцільність.

Системи очищення води для будинку з центральним водопостачанням мають свою специфіку, вода, яка надходить до нас в квартиру, вже пройшла фільтрацію від механічних домішок, і знезараження за допомогою хлору. Наступні етапи очищення, для отримання якісної питної води, здійснюються за допомогою додаткової фільтрації. Компанія «Nerex» може запропонувати системи очищення питної води, з використанням мембранних технологій (зворотний осмос та ультрафільтрація).

Система очищення води котеджу здійснює комплексний підхід до водопідготовки. Використання артезіанських свердловин, відкритих водойм, для котеджів, передбачає більш ґрунтовне очищення і фільтрацію вихідної води. Всупереч поширеній думці, про чистоту води з природних джерел, саме в цьому випадку, потрібні багатоступінчасті системи очищення води котеджу. На відміну від будинків з централізованим водопроводом, де можливе використання води в господарських цілях, в котедж без застосування системи очищення води, буде надходити вода зовсім не придатна до використання, в будь-якій якості.

Наявність великої кількості заліза в складі води, сірководню, відмінна риса води, яка видобувається зі свердловин. Глибина свердловини ні в якому разі не впливає на чистоту води, змінюється хімічний склад води в процентному співвідношенні, в залежності від виду ґрунти, і чим глибше свердловина, тим жорсткіше вода. Системи очищення питної води призначені не тільки для отримання якісної питної води, але і для господарсько-побутових потреб. За допомогою системи для очищення води, продовжується термін експлуатації сантехніки і системи водопостачання.

Через відсутність в артезіанських свердловинах кисню, відбувається перетворення сірки в сірководень, викликаний серобактериями, що є причиною специфічного запаху. Всі ці фактори беруться до уваги при встановленні системи очищення води котеджу. Поетапна очищення води, починається з механічної фільтрації, далі використовуються системи очищення питної води, із застосуванням сучасних технологій, для знезалізнення, пом'якшення та адсорбції, застосування мембранних технологій, для отримання найбільш високої якості очищення води.

Система очищення води котеджу встановлюється після хімічного аналізу початкової води, масштабу споживання, враховуючи вимоги до якості води на виході, необхідний рівень очищення.

 

Для повноцінної, багатоступеневої очистки, компанія «Nerex» пропонує Вашій увазі комбіновані установки EVO.

Система очищення води підбирається індивідуально, з огляду на всі фактори і особливості конкретного джерела, і що не менш важливо, можливість здійснювати потрібні комбінації при установці системи очищення питної води, безпосередньо на об'єкті.

Компанія «Nerex» консультує, проектує, здійснює індивідуальний підбір системи очищення питної води та її установку.

nerex authorization

ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

nerex registration

реєстрація

Зворотній дзвінок

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

ЗАМОВИТИ ТОВАР

купить комплект

Комплект

1

ЗАБРОНЮВАТИ ЗАЛИШКИ

minus 1 plus